Stěhování bytu

Stěhování bytu

Stěhování bytu rychle a kvalitně

Nabízíme profesionální stěhovací služby za minimální ceny. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se zákazníkům s termínem požadovaného stěhování bytu podle situace. Stěhování provádíme i o víkendu, můžete se stěhovat i v noci. Pro likvidaci nepotřebných věcí v průběhu stěhování lze zajet do sběrného dvora nebo na skládku a problém je vyřešen. Dopravu po Praze nebudete navíc platit, pokud se jedná o meziměstské nebo dokonce zahraniční či zámořské přesuny, vykalkulujeme vám pohotově opravdu příjemnou a přijatelnou cenu. Budete-li potřebovat krabice a obalový materiál nejrůznějších typů, tvarů a velikostí, můžete se na nás také s důvěrou obrátit, případně vám i naši zaměstnanci s bezpečným, spolehlivým a rychlým zabalením celého obsahu domácnosti ochotně pomohou.

Stěhování bytu ve stručnosti

  • Vyhovíme vám při volbě termínu i rozsahu stěhování
  • Transport lze provést podle dohody i o víkendu
  • Nabízíme pro dočasné uložení věcí  zabezpečené skladovací prostory
  • Zdarma návštěva stěhovacího technika pomůže vše správně naplánovat
  • Pomůžeme s balením nebo přestěhujeme „na klíč“
  • Máme k dispozici vozový park i veškerou potřebnou techniku
  • Bohatý výběr vhodných obalových materiálů, krabice, kartony
  • Na váš majetek dohlížíme i po cestě, bude důkladně zabezpečen
  • Zkušenosti se stěhováním ve stísněných prostorách
  • Odpojení a připojení i přehlášení domácích spotřebičů či sítí

Stěhování bytu od Stěhování.com

Poradíme si i s točitými a strmými schodišti. K dispozici je pro stěhování bytu ta nejmodernější technika, i tak ale často dojde na tradiční, léty prověřené popruhy, stěhovací háky a vozíky. Elektroniku a vzácné předměty doporučujeme zabalit do speciální bublinkové fólie, pro běžné předměty domácí potřeby se nejlépe osvědčují kartonové krabice, Poradíme si i s předměty, které svým tvarem zabalení pro bezpečný transport téměř vylučují, neděláme tuhle práci poprvé a jistě budete spokojeni. V případě komplikací dokážeme realizovat i transport objemných předmětů oknem pomocí hydraulické ruky nebo jeřábu. Disponujeme bohatým vybavením i technickým parkem a svoje náčiní umíme po dlouholetých zkušenostech skutečně dobře používat. Proč něco zbytečně řešit složitě, když to s vhodným vybavením bude mnohem jednodušší?!

Stěhování bytu na klíč

Pokud vám nevychází čas nebo nemáte na stěhování bytu dostatečně pevné nervy, můžete využít naší služby „stěhování na klíč“. Zjednodušeně řečeno, přijdete k hotovému. Nový byt nejspíš nebude vypadat stejně jako ten původní, nad plánky se ale můžeme domluvit, jak bude nábytek i další vybavení domácnosti umístěno, potom už můžete vše nechat na nás. Pokud si vyberete jako termín stěhování třeba víkend, můžete odjet na chatu nebo kamkoli jinam a přijdete do nastěhovaného bytu. Pokud budete chtít, vyřídíme a zajistíme za vás i odhlášky a přihlášky vody, plynu i elektřiny, pevnou telefonní linku, UPC či cokoli dalšího podle dohody.

Správná volba

Svěřit vybavení domácnosti do rukou odborníků se všech úhlů pohledu vyplatí. Stěhovací firma je pro každý případ vhodně pojištěna, i to může přispět ke klidu při stěhování bytu. Za doporučení od nás obdržíte bonus ve výši pěti procent vyfakturované částky (bez DPH), což také není být k zahození. Přestěhujeme i domácí malíčky s jejich boudami či klecemi, poradíme si i neobvyklými záležitostmi, jako jsou například terária, akvária, bazény, voliéry a podobně.